Відбулась онлайн-конференція «РОЗВИТОК ГРОМАДЯНСЬКИХ КОМПЕТЕНТОСТЕЙ В УКРАЇНІ»

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


22 березня 2017 року стартувала Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» за підтримки швейцарсько-українського проекту DOCCU. ЇЇ проводять одночасно Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Херсонська академія неперервної освіти з участю Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Новацією конференції є включення виступу головного експерта швейцарсько-українського проекту DOCCU, який в даний час перебуває в Цюриху. Своїм досвідом поділилася Клокар Н.І., головний експерт швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», доктор педагогічних наук, професор. Науковці Дніпропетровщини почують виступи науковців Херсонщини та Івано-Франківщини, а також своїм практичним досвідом поділяться директори підлотних шкіл, що працюють у швейцарсько-українському проекті DOCCU.

dsc_0036

З вітальним словом звернувся директор Департаменту Дніпропетровської ОДА Полторацький О.В. та голова постійної комісії Дніпропетровської обласної ради Сиченко В.В.

На конференції розглянуто питання:
• Компетентнісний підхід у навчанні: суть, проблеми, перспективи;
• Самореалізація особистості вчителя в умовах демократичного врядування у школі;
• Учнівське самоврядування як інструмент розвитку громадянських компетентностей;
• Проблеми та перспективи національно-патріотичного виховання школярів як емоційно-ціннісної складової громадянської компетентності.
Конференція працюватиме в продовж двох днів. Учасники і гості з інших регіонів поділяться досвідом та обговорять актуальні проблеми громадянського виховання школярів.

Трансляція в режимі он-лайн за посиланням в YouTube:

http://www.youtube.com/channel/UC2juek-016PTcuYVG7SPloQ/live

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


Напишіть відгук