Наша команда

Коріна Борер (Corinna Borer)

corinna.borer@phzh.ch

Коріна Борер, доктор філософії в галузі природничих наук (нар. у 1976 р.), вивчала біотехнології у Німеччині. Після закінчення докторантури в галузі нейробіологічних досліджень, працювала науковим співробітником Цюріхського університету прикладних наук (ZHAW) у Вінтертурі, де займалася дослідницькими проектами в галузі медичної техніки, курувала студентів, які працювали над підготовкою магістерських робіт, а також активно займалася викладацькою діяльністю. У 2007 році почала працювати  менеджером проектів у промисловому секторі, де переважно планувала і визначала напрямки реалізації науково-дослідних проектів із розробки імплантатів.
Керівник проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Швейцарії.
У вільний час Коріна Борер займається волонтерською діяльністю, надаючи профорієнтаційні консультації як молодший наставник в кантоні Аргау (Швейцарія).

Рольф Голлоб (Rolf Gollob)

rolf.gollob@phzh.ch

Рольф Голлоб, професор, почесний доктор (нар. 1955 р.). До вивчення етнології та журналістики в Університеті Цюріха, працював учителем початкових класів. Після отримання ступеня магістра, зосередився на етнологічних дослідженнях і став викладачем у Цюріхському педагогічному університеті. Працював викладачем упродовж п’ятнадцяти років, зосередивши свої зусилля на громадянській освіті та міжкультурній педагогіці. З 1996 року часто подорожував країнами Південно-Східної Європи як експерт Ради Європи у сфері прав людини та громадянської освіти. Керівник проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Швейцарії, стратегічний експерт.

Наталія Протасова (Natalia Protasova)

n.protasova @doccu.in.ua

Наталія Протасова, доктор педагогічних наук, професор, керівник проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Україні.

Валентина Полторак (Valentyna Poltorak)

doccu@doccu.in.ua

Валентина Полторак, менеджер швейцарсько–українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU». 

Лариса Жабенко (Larysa Zhabenko)

chaykalora@ukr.net

Лариса Жабенко, кандидат наук з державного управління, головний експерт компонентів ІІ «Керівники шкіл» та ІІІ Учителі» швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Юлія Молчанова (Julia Molchanova)

j.molchanova@doccu.in.ua

Юлія Молчанова, кандидат наук з державного управління, доцент. Головний експерт швейцарсько–українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Оксана Левчишена (Oksana Levchyshena)

levchyshena@ukr.net

Оксана Левчишена, кандидат історичних наук, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти Одеського обласного інституту удосконалення вчителів. Експерт швейцарсько–українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU». Сфера професійних інтересів: освіта дорослих, громадянська освіта, історія освіти, методика навчання історії, загальна педагогіка, історія України, історія Одеси.

Ольга Садаєва (Ol’ha Sadayeva)

Ольга Садаєва  – учитель вищої кваліфікаційної категорії, методист, директор Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради Київської області з 1994 року (нар. 1957 р.). По закінченню філологічного факультету державного університету (м. Грозний, Російська Федерація) отримала спеціальність філолога, викладача російської мови і літератури, працювала учителем, заступником директора з навчально-виховної роботи у 1986-1993 рр. Є автором освітніх проектів «Правова освіта і правове виховання», «Щаслива дитина – успішна країна», співавтором програми 24-та 48-годинного навчання педагогічних працівників з ОДГ/ОПЛ проекту DOCCU.
Експерт швейцарсько–українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Інна Семенець-Орлова (Inna Semenets-Orlova)

innaorlova@ukr.net

Кредо: «Жодна людина не може бути вільною без поширення цієї свободи на людей, які її оточують, і трансформація самого себе глибоко коріниться у спільних діях для зміни всієї своєї спільноти» (А. Етціоні)

Інна Семенець-Орлова, доцент кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету, експерт з моніторингу швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU». У 2009 році закінчила з відзнакою Інститут політології і права НПУ ім. М.П. Драгоманова, здобула кваліфікацію магістра політології, викладача політології, у 2011 році − кваліфікацію спеціаліста права, викладача правознавства. З 2009 року працює викладачем, старшим викладачем, доцентом. У 2012 році захистила кандидатську дисертацію з політичних наук. 2017 р. закінчила докторантуру НАДУ при Президентові України (кафедра управління освітою), наразі готує дисертацію на тему державного управління освітніми змінами. Нагороджена Почесним срібним знаком «Новітній інтелект України». Коло наукових інтересів: демократичний транзит, освітня політика, освітні інновації, управління проектами, освіта з прав людини, політична, правова, громадянська культура молоді, громадянськість, соціальні зміни, соціальний розвиток.

Наталія Сидоренко (Nataliya Sydorenko)

n.sydorenko@doccu.in.ua

Асистент з публікацій та підтримки проектних заходів з коммунікацій, веб-сторінки та соцмереж швейцарсько–українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU». 

Тетяна Михайлова (Tetyana Mykhaylova)

t.sokolchuk@doccu.in.ua

Асистент швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».