На шляху до формування громадянського суспільства

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


12 червня 2017 року в рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів трудового навчання та технологій, майстрів виробничого навчання було проведено соціогуманітарний модуль «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».

Тренер Ігор Гусаков, асистент кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ознайомив учасників семінару з ключовими цілями проекту DOCCU, мета якого полягає в сприянні утвердженню демократичних цінностей в українському суспільстві загалом та освітньому просторі зокрема.

У ході тренінгу учасники ознайомились з навчальними матеріалами серії «Живемо в демократії» з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини. Було розглянуто ключові поняття громадянських компетентностей, способи їх формування. Також педагоги моделювали фрагменти навчальних занять для учнів, розглянули інструменти, завдяки яким, відбувається створення демократичної школи. В ході дискусій учасники неодноразово підкреслювали необхідність створення такого середовища в школах, у якому пріоритетами є верховенство права та права людини. Дієвою допомогою на цьому шляху є поширення знань про демократичне громадянство та права людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні, що здійснюється в рамках проекту DOCCU.

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


Напишіть відгук