Розвиток громадянських компетентностей через призму концепції «Нової української школи»

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


На базі приватної школи «Гармонія» м. Одеса відбувся тренінг «Розвиток громадянських компетентностей через призму концепції «Нової української школи», який провела Оксана Левчишена, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, експерт проекту DOCCU в Одеській області.

У ході дискусії були обговорені питання бачення вчителями концепції «Нової української школи» та визначення своєї ролі у процесі оновлення сучасної освіти.

Під час аналізу розробок уроків Оксана Левчишена презентувала проект DOCCU. Учасники визначили можливості застосування методик та підходів з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, представлених в посібниках серії «Живемо в демократії».

«Кожен учитель відповідно до професійної підготовки, фаху й досвіду може обрати як окремі вправи чи прийоми, так і використати вже складені сценарії уроків, які сприяють формуванню в учнів громадянської компетентності, критичного мислення і створенню у навчальному закладі демократичного освітнього простору», – зазначила експерт проекту.

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


Напишіть відгук