«Становлення громадянського суспільства в Україні» – тема тренінгу для керівників гуртків гуманітарного спрямування Львівщини

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


26 червня 2017 року слухачі курсів підвищення кваліфікації Львівського обласного інституту післядипломної освіти – керівники гуртків гуманітарного спрямування – стали учасниками тренінгу з розвитку громадянських компетентностей в Україні.

Доцент кафедри гуманітарної освіти Богосвятська Анна-Марія підняла актуальну проблему становлення громадянського суспільства в Україні, суттєвої трансформації в наші дні світоглядних орієнтацій і поваги до головних цінностей, таких як: людина, свобода, верховенство прав людини, рівність, толерантність, громадянська активність, гідність тощо. 

Анна-Марія Богосвятська продемонструвала учасникам посібники проекту з серії «Живемо в демократії». Разом з учителями було проаналізовано суть базових понять демократії і прав людини. Керівники гуртків отримали практичний інструментарій, зокрема дізналися про прийоми, методи й технології навчання демократії та прав людини («Особиста символіка», «Обери позицію», «Світове кафе», «Що я даю людям і чого від них чекаю», «Дві культури»), які ґрунтуються на кращому європейському досвіді.

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


Напишіть відгук