Стартував заключний семінар з підготовки тренерів у Дніпрі

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


«Основна робота з формування громадянських компетентностей має здійснюватися ще у школі. Саме там відбувається перший досвід суспільного життя», – зазначив у своємо вітальному слові Михайло Романенко, ректор Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, під час відкриття тренінгу.

dnipro

Швейцарсько-український проект DOCCU в рамках проведення заключного семінару з підготовки тренерів зібрав у Дніпропетровському обласному ІППО педагогічних працівників інституту, керівників навчальних закладів, майстер-тренерів та експертів з розвитку громадянських компетентностей.
За три тренінгові дні 22 учасники будуть не лише слухачами, а й активними учасниками тренінгу, обговорюватимуть практичний досвід, здобутий під час роботи над портфоліо, візьмуть участь у серії майстер-класів та модельних уроків з демократичного громадянства та прав людини.
«ОДГ/ОПЛ недоцільно розглядати в контексті окремого шкільного предмета. Освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини. ОДГ/ОПЛ має стати наскрізним підходом», – зазначила проректор інституту Марина Ватковська, координатор з впровадження проекту в Дніпропетровській області.
За результатами навчання, яке розпочалося у вересні 2016 року, учасники отримають свідоцтва тренерів для учителів та керівників шкіл з ОДГ/ОПЛ.

Команда проекту бажає всім натхненної та плідної роботи!

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


Напишіть відгук