«Шляхи демократизації навчально-виховного процесу» – тема семінару для учителів української мови та літератури

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


11 вересня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти обговорювали шляхи демократизації навчально-виховного процесу слухачі курсів підвищення кваліфікації – учителі української мови і літератури Львова та області.

Майстер-тренер проекту Ліліана Кудрик ознайомила педагогів з основами проекту DOCCU, основними цілями і принципами демократичного навчання у школі. Майстер-тренер проекту Анна-Марія Богосвятська розглянула питання освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ).

Відпрацювати громадянські компетентності учасникам тренінгу допомогли групові інтерактивні вправи: «Всі різні – всі рівні», «Обери позицію», «Особиста символіка», «Десять великих секретів спілкування» та ін. Умовами для більш глибокого осмислення демократичного стилю педагогічного спілкування стало моделювання та проведення уроку з ОДГ/ОПЛ «Історія про Мілана».

«У ході семінару-тренінгу панувала довірлива атмосфера, відкритість та партнерство», – поділилась своїми враженнями одна з учасниць семінару.

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


Напишіть відгук