Якщо суспільству необхідні докорінні зміни, починати їх треба із системи освіти

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


24 травня 2017 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося науково-методичне консультування для керівників ЗНЗ області з теми «Демократизація управління: щорічне звітування керівника школи перед громадськістю».

Ольга Нижник, завідувач лабораторії управління та організації освіти ОІППО, та Світлана Клімковська, методист означеної лабораторії, провели для присутніх керівників ЗНЗ області науково-методичне консультування, під час якого ознайомили з швейцарсько-українським проектом «DOCCU», який спрямований на розвиток практичних навичок керівників навчальних закладів із налагодження співпраці школи і громади.

Ольга Нижник зазначила: «Звітування керівників ЗНЗ перед громадськістю здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою. Саме поєднання державного і громадського контролю сприяє прозорості прийняття й виконання управлінських рішень. Запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах повинно базуватися на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації».

 

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


Напишіть відгук