Том ІІ з ОДГ/ОПЛ
Зростаємо у демократії

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


cover_vol_ii

Посібник Ради Європи із серії «Живемо в демократії» – Том ІІ:
«Зростаємо у демократії. Плани уроків для початкового рівня з питань демократичного громадянства та прав людини»
розроблено експертами Ради Європи як інструмент для вчителів різних предметів загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють з дітьми 10-11 років. Навчальний матеріал у цьому посібнику поданий у легкій, доступній формі, що дозволяє використовувати його як при викладанні спеціального навчального курсу, так і при викладанні окремих модулів і тем на уроках із різних навчальних дисциплін, у позакласній і позашкільній роботі. Книга вміщує плани уроків, рекомендації для вчителів та керівників шкіл, роздаткові матеріали для учнів.

«Зростаємо у демократії» – книга, адресована вчителям, які бажають включити освіту для демократичного громадянства (ОДГ) та освіту з прав людини у щоденне викладання своїх предметів. Дев’ять розділів по чотири уроки крок за кроком надають необхідні інструкції, містять роздаткові матеріали для учнів та базову інформацію для вчителя. Загалом посібник розрахований на повний річний навчальний план для учнів початкових класів, однак кожен урок сам по собі є закінченим і може бути використаний окремо. Посібник стане у нагоді тим, хто розробляє навчальні програми, методистам та вчителям-початківцям.

Скачати в PDF форматі:

Українська / Русский / English

Автори: Рольф Голлоб, PhD, профессор, Вільтруд Вайдінгер, PhD, профессор

Загальна редакція української версії: Н. Г. Протасова, доктор педагогічних наук, професор

Видання підготовлено в рамках швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Координація випуску, адаптація та редагування української версії здійснені Національною академією державного управління при Президентові України.

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki