60 педагогів пройшли навчання з методики викладання курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді»

У межах Проєкту DECIDE 60 педагогів пройшли навчання з методики викладання курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8 (9) класів!

Тренінговий курс відбувся у 2 етапи. Так, упродовж червня-липня 2022 року в ньому взяли участь вчителі громад-партнерів Проєкту DECIDE з Івано-Франківщини, Одещини і Полтавщини.

Понад 30 годин онлайн-навчання; знайомство із сучасними інструментами організації уроків у дистанційному форматі; навчальні рефлексії та інструменти онлайн-оцінювання; розробка соціальних проєктів та багато іншого. Усе це впродовж тренінгу опановували вчителі за активної взаємодії з тренерами Марією Гриньовою і Діаною Карпенко.

Вже з наступного навчального року у 59 школах громад-партнерів Проєкту DECIDE буде впроваджено курс за вибором для учнів 8-9 класів «Навчаємось жити в громаді».

Переконані, що активна молодь є запорукою успішної громади! Курс допоможе школярам навчитися жити у громаді – стати активними і впевненими, посилити їх відповідальність, а також усвідомити важливість участі в ухваленні рішень на рівні своєї громади.

Нагадаємо, що пілотування шкільного курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» стартувало у 2021 році. Протягом усього навчального року такий курс викладали 35 сертифікованих вчителів для школярів 16 громад-партнерів Проєкту DECIDE.

Вітаємо колег, які успішно завершили навчання! Сертифікати із підвищення кваліфікації вже готові!

Дякуємо КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» за незмінну підтримку.

Переглянути більше новин