Анонс: вебінар «Нові вимоги до організації харчування в закладах освіти»

21 квітня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Нові вимоги до організації харчування в закладах освіти».

Детальніше на вебінарі розкажуть про зміни у законодавстві щодо організації харчування у дитсадках, школах, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку; про нові вимоги до обладнання харчоблоків, меню та асортименту буфетів, умов зберігання продуктів та ін.

Дата і час: 21 квітня 2021 року, 14:00.

Спікерка: Тетяна Скапа, державна експертка Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності Міністерства охорони здоров’я України.

Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/2RLutXg. Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин