Анонс: вебінар «Створення Стратегії розвитку освіти в громаді»

29 квітня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Створення Стратегії розвитку освіти в громаді».

Щоб досягти позитивних результатів, важливо мати стратегію розвитку. І це стосується не лише адміністративно-територіальних одиниць – громад, а й окремих галузей.

Саме про сферу освіти та стратегію її розвитку у громаді розповість під час вебінару Ольга Терент’єва, експертка Проєкту DECIDE зі стратегічного планування розвитку освіти в громаді. Вона докладно опише основні кроки з розробки стратегії.

На заході також буде презентовано порадник зі стратегічного планування розвитку освіти в громаді!

Дата і час: 29 квітня 2021 року, 14:00.

Спікерка: Ольга Терент’єва, експертка Проєкту DECIDE зі стратегічного планування розвитку освіти в громаді.

Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: cutt.ly/3bwfdhH. Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин