Анонс: вебінар «Як підготуватись до нового навчального року в умовах воєнного стану?»

30 червня 2022 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Як підготуватись до нового навчального року в умовах воєнного стану?»

Експерти розкажуть, як підготуватися до нового навчального року в умовах воєнного стану, яким вимогам безпеки мають відповідати заклади освіти, як облаштувати укриття.

Дата і час: 30 червня 2022 року, 14:00.

Спікери: Сергій Яцковський, експерт з питань місцевого самоврядування Проєкту DECIDE, Андрій Савчук, начальник відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Хмельницькій області і підполковником служби цивільного захисту.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: bit.ly/3u8McYY

Важливо: під час реєстрації вказуйте коректну електронну адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання потрапляють саме туди.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин