Анонс: вебінар «Як управлінцям організувати безпечне харчування у закладах освіти»

Міністерство освіти і науки спільно з Мінекономіки проведуть вебінар на тему: «Особливості закупівель і впровадження НАССР у сфері організації харчування у закладах освіти». Вебінар відбудеться в межах кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я», яку реалізує Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», та проєкту «Архітектура реформ в Україні» за фінансової підтримки ЄС.

Спікери розкажуть про особливості закупівель послуг з харчування, а саме:
✔ планування закупівель та визначення предмету закупівлі;
✔ тендерна документація та кваліфікаційні критерії;
✔ укладення, виконання, зміна та розірвання договору про закупівлю.
Також обговорять питання безпечності харчових продуктів і впровадження системи управління безпечністю харчування (НАССР).

Дата: 14 січня 2021 року, 14:00.

Спікери заходу:
 Тетяна Мішта, заступниця директора департаменту сфери публічних закупівель – начальниця відділу професіоналізації сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства;
✔ Ольга Баталюк, експертка експертної групи у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин директорату державної політики в сфері санітарних та фітосанітарних заходів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства;
✔ Марія Дробот, державна експертка з питань планування та комунікацій директорату шкільної освіти МОН.

Модераторка: Леся Марталішвілі, експертка Команди підтримки реформ МОН.

Онлайн-трансляція вебінару відбудеться на Facebook-сторінках Decentralization for Improved Democratic Education та Міністерства освіти і науки України. Реєстрація на вебінар за посиланням: http://bit.ly/DECIDEfood. У формі можна залишати запитання для спікера.

Вебінар буде корисний для засновників закладів освіти, представників тендерних комітетів місцевих органів управління освітою, а також керівників закладів освіти, що мають фінансову автономію.

Стежте за оновленнями і завантажуйте порадники із типовими документами на novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин