Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація: як впровадити нові знання в школі

26-28 серпня 2021 року ГО «Інститут громадянського суспільства» було проведено триденний тренінг для вчителів «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація: як впровадити нові знання в школі».

Захід організовано в межах проєкту «Децентралізація-Самоорганізація-Самореалізація», що впроваджується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Швейцарії в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» – DECIDE та за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Тренінг присвячений впровадженню нового навчального курсу за вибором (факультативу) «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація» у школах для учнів 10-11 класів.

Участь у заході взяли ініціативні та прогресивні вчителі з громад Івано-Франківської, Одеської та Полтавської областей, які зацікавлені у професійному розвитку та формуванні нових компетенцій та навичок.

Одним з очікуваних та важливих результатів проєкту стане запуск навчального курсу (факультативу) «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація» у школах громад цих областей.

Учасники заходу отримали сертифікати, що підтверджують підвищення професійного рівня та здобуття ними необхідної кваліфікації для викладання нового навчального курсу за вибором (факультативу) «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація» у школі для учнів 10-11 класів.

Вчителям-учасникам тренінгу, котрі виявили бажання викладати новий курс за вибором, вже запропонована менторська підтримка експертів проєкту з освіти та питань децентралізації, а також спільне проведення майстер-класів у їхніх школах.

Переглянути більше новин