Демократія в дії: у Львові проходить тренінг з підготовки тренерів для учителів і керівників шкіл Луганської області

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki


22 листопада 2016 року розпочав свою роботу завершальний модуль семінару-тренінгу з підготовки тренерів для Луганської області.

15181675_1140826829318730_2955401088915893732_n

«Ми перейшли до етапу, коли наші слова стають нашими справами. Протягом трьох днів учасники семінару-тренінгу опановуватимуть кроки до практичної реалізації демократичного врядування в навчальних закладах України, презентуватимуть розроблені програми та модулі, які вже у 2017 році будуть впроваджені на курсах підвищення кваліфікації Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти», – зазначила Любов Задорожна, головний експерт проекту, заступник директора Одеського обласного інституту удосконалення вчителів. У другий день семінару відбудеться спільна дискусія луганської та львівської команд у рамках круглого столу «Формування громадянських компетентностей у процесі викладання навчальних дисциплін».
Анатолій Данильєв, координатор з впровадження проекту в Луганській області, проректор з навчальної роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти наголосив: «Розвиток демократичних цінностей у керівників шкіл, учителів, а через них в учнів та їхніх батьків, сьогодні є запорукою реформування української школи».
Активну участь у проведенні тренінгу беруть також експерт проекту Оксана Левчишена, команда майстер-тренерів у складі: Миколи Журби, Ірини Хайло, Наталії Чумак, Олени Буряк, Ольги Кечик, Надії Лисенко. Учасники тренінгу – 20 викладачів Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Бажаємо учасникам плідного навчання!

FacebookTwitterGoogleVkontaktePinterestOdnoklassniki