Для слухачів курсів підвищення кваліфікації – педагогів-організаторів Львова та області був проведений семінар «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»


28 березня 2017 року для слухачів курсів підвищення кваліфікації – педагогів-організаторів Львова та області у приміщенні наукової бібліотеки був проведений семінар «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».  Розглядалися питання освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, обговорювалися шляхи демократизації виховного процесу.

20170328_135611-1

Ведучі семінару-тренінгу доцент кафедри гуманітарної освіти А.-М. Богосвятська та доцент кафедри життєвих компетентностей Л.Г. Кудрик за допомогою інтерактивних форм навчання (вправи «4 кути», «Намалюй права людини» та ін.) ознайомили педагогів-організаторів з проектом DOCCU, основними цілями і принципами навчання ОДГ/ОПЛ у школі. Слухачі отримали необхідні знання, відпрацювали навички демократичного стилю спілкування і лідерства, обговорили переспективи розвитку громадянських компетентностей учнів засобами позакласної виховної роботи. У семінарі взяв участь віце-президент ЛКТ «Рідна школа» М.С. Яворський, який розповів слухачам про діяльність «Рідної школи» та її історію, акцентував увагу на необхідності налагодження тісної взаємодії сучасної школи з громадськими організаціями з метою активного залучення громадськості до освітніх реформ. Педагоги-організатори висловили свої очікування щодо «Рідної школи» та сформулювали бачення подальшої ефективної співпраці.