Наша команда

Коріна Борер (Corinna Borer)

Коріна Борер, доктор філософії в галузі природничих наук (нар. у 1976 р.), вивчала біотехнології у Німеччині. Після закінчення докторантури в галузі нейробіологічних досліджень, працювала науковим співробітником Цюріхського університету прикладних наук (ZHAW) у Вінтертурі, де займалася дослідницькими проектами в галузі медичної техніки, курувала студентів, які працювали над підготовкою магістерських робіт, а також активно займалася викладацькою діяльністю. У 2007 році почала працювати менеджером проектів у промисловому секторі, де переважно планувала і визначала напрямки реалізації науково-дослідних проектів із розробки імплантатів.

Керівник проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Швейцарії.

У вільний час Коріна Борер займається волонтерською діяльністю, надаючи профорієнтаційні консультації як молодший наставник в кантоні Аргау (Швейцарія).

Рольф Голлоб (Rolf Gollob)

Рольф Голлоб, професор, почесний доктор (нар. 1955 р.). До вивчення етнології та журналістики в Університеті Цюріха, працював учителем початкових класів. Після отримання ступеня магістра, зосередився на етнологічних дослідженнях і став викладачем у Цюріхському педагогічному університеті. Працював викладачем упродовж п’ятнадцяти років, зосередивши свої зусилля на громадянській освіті та міжкультурній педагогіці. З 1996 року часто подорожував країнами Південно-Східної Європи як експерт Ради Європи у сфері прав людини та громадянської освіти. Керівник проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Швейцарії, стратегічний експерт.

Наталія Протасова (Natalia Protasova)

Керівник проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Україні, доктор педагогічних наук, професор.

Валентина Полторак (Valentyna Poltorak)

Менеджер швейцарсько–українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Юлія Молчанова (Julia Molchanova)

Головний експерт швейцарсько–українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», кандидат наук з державного управління, доцент.

Лариса Жабенко (Larysa Zhabenko)

Головний експерт компонентів ІІ «Керівники шкіл» та ІІІ «Учителі» швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», кандидат наук з державного управління.

Інна Семенець-Орлова (Inna Semenets-Orlova)

Експерт з моніторингу швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», доцент кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету.

Наталія Сидоренко (Nataliya Sydorenko)

Асистент з публікацій та підтримки проектних заходів з коммунікацій, веб-сторінки та соцмереж швейцарсько–українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Тетяна Михайлова (Tetyana Mykhaylova)

Асистент швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».