Формування громадянських компетентностей учасників освітнього процесу


18 квітня на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг «Формування громадянських компетентностей учасників освітнього процесу» в рамках проекту DOCCU.

Учасники заходу – педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти з різних куточків Луганщини (Новопсковського, Станично-Луганського районів,  Лисичанська та Сєвєродонецька). З учасниками тренінгу працювали майстер-тренери компоненту: Олена Буряк, Ольга Кечик та Надія Лисенко. Педагоги вивчали ключові сфери, поняття та принципи освіти для демократичного громадянства та освіта з прав людини (ОДГ/ОПЛ); підхід до організації освітнього процесу на засадах поваги до прав людини. Під час семінару-тренінгу освітяни підкреслили важливість і необхідність формування нового покоління педагогів відповідно до запитів Нової української школи, окреслили можливості використання навчальних ресурсів проекту DOCCU в освітньому процесі.

На семінарі панувала доброзичлива та комфортна атмосфера завдяки інтерактивним та рухливим вправам, вправам-криголамам. Коментарі учасників семінару свідчать про готовність освітян до змін в освіті.

Бажаємо педагогам плідної праці!