Формування професійних компетентностей сучасного керівника школи


11 жовтня у Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено засідання динамічної групи управлінця, під час якого в теоретичному модулі керівники шкіл обговорили важливі питання, що задекларовані прийнятим Законом «Про освіту». Світлана Клімковська, керівник динамічної групи, ознайомила присутніх з новими освітніми концепціями, проаналізувала переваги демократичного врядування в загальноосвітніх навчальних закладах.

У практичному модулі засідання відбувся майстер-клас Михайла Клим’юка, директора Яблунівської загальноосвітньої школи Косівської районної ради, під час якого він презентував власний досвід роботи шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм роботи з використання сервісів GOOGLE для дистанційного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Присутні проаналізували систему цінностей та переваги демократичної школи; зміст інформаційної компетентності; обговорили перспективи дистанційного навчання в освітньому процесі навчальних закладів.