ГО DOCCU оголошує відбір фахівця/фахівчині з організації літніх активностей для дітей та підлітків міста Чернігова та Чернігівської області

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» у рамках партнерства з міжнародною НУО FCA оголошує набір у команду організаторів літніх активностей для дітей та підлітків міста Чернігова та Чернігівської області. Літні активності створені з метою соціалізації учнів.

Цільова аудиторія учасників: від 6 до 16 років. Передбачається, що активності буде організовано у період з липня по серпень 2022 року.

Для організації роботи на локаціях буде залучена команда з 6 (шести) фахівців та одного освітнього координатора, що контролюватимуть організацію літніх активностей для дітей та підлітків міста Чернігова та Чернігівської області.

З кандидатом/кандидаткою, що пройде відбір, передбачається укладання контракту відповідно до «Технічного завдання».

Очікуваний розмір оплати за послуги необхідно вказати у аплікаційній формі.

Для участі в конкурсі просимо надсилати ваше резюме та мотиваційний лист на електронну адресу jobindoccu@gmail.com до 23 червня 2022 року (включно). У темі листа зазначте: «Відбір освітнього фахівця/фахівчині з організації літніх активностей для дітей та підлітків міста Чернігова та Чернігівської області».

Ми зв’яжемося лише із кандидатами/кандидатками, що пройшли перший етап відбору, для проведення співбесіди.

Переглянути більше новин