ГО DOCCU оголошує відбір експертів в колектив авторів з розробки навчально-методичних матеріалів з місцевого самоврядування для ЗЗСО


Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» в рамках Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) оголошує відбір експертів в колектив авторів з розробки навчально-методичних матеріалів з місцевого самоврядування для ЗЗСО.

Навчально-методичні матеріали мають бути розроблені на основі Державного стандарту загальної середньої освіти відповідного рівня та відповідати вимогам до розробки навчальних програм предметів та курсів.

Вимоги до виконавців:
✔досвід викладання дисциплін соціально-гуманітарного спрямування у закладах загальної середньої освіти (історія та правознавство);
✔досвід розробки навчально-методичних матеріалів для ЗЗСО (навчальних програм, посібників, підручників, методичних рекомендацій, робочих зошитів тощо);
✔досвід впровадження інноваційних освітніх технологій в навчальному процесі;
✔обізнаність щодо актуальних питань місцевого самоврядування, децентралізації, учнівського самоврядування стане перевагою.

Для участі в конкурсі просимо подати:
✔аплікаційну форму (завантажити форму);
✔мотиваційний лист українською мовою, в якому описати свій досвід роботи та компетентності, вказати посилання на аналогічні публікації, вказати очікуваний розмір оплати праці.

Якщо Ви зацікавились конкурсною пропозицією, просимо до 9 серпня 2020 року (включно) надіслати документи на адресу електронної пошти jobindoccu@gmail.com. У темі листа зазначте: «Розробка навчально-методичних матеріалів для ЗЗСО».

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться дистанційно протягом тижня після кінцевої подачі документів на конкурс.