Команда тренерів Полтавської області готова до впровадження освіти для демократії та освіти з прав людини!

25 листопада на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського завершився заключний семінар-тренінг з підготовки тренерів за двома компонентами: «Учителі», «Керівники шкіл».

%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d0%b5%d1%80

«Протягом трьох днів було розглянуто проблеми формування, розвитку та реалізації громадянських компетентностей, проаналізовано особливості демократичного стилю управління школою, проведено низку майстер-класів з викладання ОДГ/ОПЛ на уроках з різних дисциплін», – підсумовувала Марина Єщенко, координатор проекту в Полтавській області.
«Важливим здобутком проекту я вважаю те, що нам вдалося розробити модулі й програми для курсів підвищення кваліфікації з урахування регіональних особливостей та потреб. Команда тренерів Полтавської області успішно адаптувала всі необхідні матеріали та повністю готова до подальшого впровадження ідей проекту серед освітян області», – зазначила експерт проекту Ольга Садаєва.
У цілому учасники пройшли курс навчання в обсязі 112 години за очною та дистанційною формами навчання й отримали свідоцтва тренерів з ОДГ/ОПЛ.

Вітаємо команду Полтавщини і бажаємо натхнення у впровадженні демократії в систему педагогічної освіти області!

2_o

Переглянути більше новин