Особливості формування демократичних цінностей у шкільній освіті в Луганській області


13 квітня в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась зустріч майстер-тренерів та тренерів швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Луганській області з Послом Швейцарії в Україні Гійомом Шойрером і старшим радником Міністра  з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Норбертом Рюче.

На зустрічі гострим питанням було обговорення ролі вчителя в розвитку громадянських компетентностей учнів в умовах військового конфлікту, особливостей формування демократичних цінностей у шкільній освіті та створення освітнього середовища, в якому  дитина оволодіває досвідом демократичних відносин у суспільстві, становиться активним громадянином і вже в дорослому житті сприятиме впровадженню громадянських ініціатив, долучатиметься до  управління на всіх рівнях влади. 

«Розвиток громад та економічний розвиток територій сходу можливий лише в безпечному середовищі. Для цього необхідно вирішити цілий комплекс проблем і працювати консолідовано. Запевняю вас, що швейцарський народ й надалі допомагатиме українцям в цьому», – зазначив Посол Гійом Шойрер.