top of page
Пошук

12 кроків до подолання освітніх втрат розпочались!

  • nsydorenko0
  • 23 січ.
  • Читати 2 хв

Ми запитали, що знають і думають про освітні втрати українські вчителі.


І ось, зокрема, які думки зібрали:

 

«У зв'язку з пандемією та повномасштабною війною якість знань дітей сильно знизилася, вони втратили мотивацію, бажання, можливість повноцінно опанувати матеріал, стрес і втома теж мали вплив. Умови для вчителювання теж набагато погіршилися, не всі сховища обладнані всім необхідним для якісного навчання»;

  

«Освітні втрати - це втрати не тільки в знаннях, але й у розвитку, соціалізації особистості»;


«Освітні втрати можливо подолати тільки при плідній роботі учня та вчителя»;


«Освітні втрати, на мою думку, дуже великі. Дітям, батькам, вчителям важко. Але спільними зусиллями ми зможемо подолати».


Звісно, разом усе подолаємо!


Саме для цього ми запустили проєкт «12 кроків до подолання освітніх втрат»!


Так, вчителі української мови та літератури, англійської мови, математики, історії та природничих наук в онлайн-форматі розпочали проходження 12-сесійної програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників.


Про що говоримо?


Про подолання освітніх утрат в учнів 5-9-х класів (у межах обраного предмету/ галузі). Крім того, про моніторинг та оцінку навчальних досягнень учнів в умовах війни; психоемоційну підтримку учнів в умовах війни; про щоденні практики задля створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища; про педагогічні хитринки для цікавих уроків та багато чого іншого!


На першій зустрічі головна експертка з розробки навчальних матеріалів з подолання освітніх втрат Ярослава Мозгова разом із учасниками проєкту розбиралася, які є напрацювання у світі щодо надолуження освітніх втрат та налаштовувалися на плідну роботу, по завершенню якої зможуть отримати сертифікати про підвищення кваліфікації.


А наші напрацювання згодом стануть у пригоді усім освітянам України! Але про це розповімо згодом.


«12 тижнів нестандартного навчання» проходять в межах проєкту «Підвищення рівня безпечної освіти для дітей та підлітків, які постраждали від війни, у Сумській, Харківській та Донецькій областях України» реалізує ГО DOCCU завдяки Міжнародній гуманітарній організації Plan International за фінансової підтримки ЄС в межах програми Європейської комісії з питань цивільного захисту та операцій з гуманітарної допомоги (ECHO) EU Civil Protection & Humanitarian Aid



Пов'язані пости

Дивитися всі

Останні публікації

bottom of page