Як яскраво і швидко минув березень у наших просторах KOLO Clubs!
- nsydorenko0
- 3 квіт.
- Читати 3 хв
Оновлено: 7 квіт.
Хочемо вам розповісти, як яскраво і швидко минув березень у наших просторах KOLO Clubs!
Нагадаємо, що їх працює 10 у 5 областях.
Звісно, у кожній локації було весело та яскраво! Надолуження освітніх втрат, фізичні активності, різні ігри та квести. На деяких ми й зупинимося у кожній локації.
Одещина
У Бессарабській громаді діти випробовували свою логіку та стратегічне мислення, прокладаючи шлях до виходу з заплутаного лабіринту катакомб, під час настільної гри "Катакомби Одеси". Також учні та учениці створювали унікальні листівки під час заняття з квілінгу "Виготовлення листівок".
Під час психологічної гри “Сила усмішки” вчилися, як емоції та правильні питання допомагають налагоджувати спілкування та знаходити спільну мову.
Учні зробили простір зеленішим, висадивши декоративні дерева.
У Всесвітній день води діти Катлабузької громади розмальовували зображення краплинки води, а потім вигадали казку «Пригоди краплинки у природі».
У межах психологічної підтримки тут “ожив” «Клубок» - це цікава командна гра, яка допомагає дітям познайомитися, навчитися працювати разом і розвивати навички спілкування.
Ляльковий театр та арттерапія - те, що дозволяє дітям виражати свої почуття та знижувати стрес через творчість.

Запоріжжя
У Запорізькій громаді грав Пальчиковий театр під час занять з акторської майстерності. Також діти здійснили квест “Подорож у казку”.
Та і загалом тут було багато ігор: "Скок-топ-хлоп", яка гра вимагає зосередженість та уважність, почувши назву тварини, рослини чи предмету. Під час гри "Що змінилося" діти розвивали уважність, спостережливість та пам'ять, запам'ятовуючи розміщення їх на столі, відвертаючись від них. Спробуйте і ви, адже це неймовірно захопливо!
У Широківській громаді було багато LEGO. Тільки-но уявіть: учні створили автомобіль за допомогою набору LEGO WeDo 2.0
А ще про медіаграмотність та безпеку в Інтернеті. Під час вікторини учні обговорювали правила поведінки при роботі в інтернеті.
Дніпропетровщина
Неймовірно творчий березень був і в Солонянській громаді!
Тут були "Паперові дива: оригамі для юних майстрів", під час яких діти розвивали дрібну моторику, логіку та творчість, створюючи фігури з паперу.
На занятті з "Цифрової броні" діти отримали важливі знання з медіаграмотності та кібербезпеки, навчившись створювати міцний захист у цифровому просторі.
А ще учасники створювали власні космічні пейзажі, використовуючи різні художні матеріали, щоб дослідити свої внутрішні світи та виразити свої мрії та фантазії під час заняття "Зоряні мрії: малюємо космос своєї душі".
Насиченим березень був і в Новоолександрівській громаді. Дітки з радістю відвідували цікаві заняття з хореографії та творчості, покращували свої знання з медіаграмотності, проходили корисні психологічні тренінги та, звісно, надолужували освітні втрати.

Сумщина
У Недригайлівській громаді дітей об'єднали цікаві заняття з англійської мови, психологічні ігри під час заняття з практичним психологом закладу “Я підтримую друзів”. А ще було багато ігор на логіку. Окрім того, в межах читацького клубу відбувся бібліотечний урок “Книга та комп’ютер в моєму житті”.
Тростянецька громада. Тут березень також був насичений яскравими емоціями дітей. Учасники мали можливість пограти у різноманітні ігри, поділитися своїми думками та почуттями на заняттях із психологом, отримати підтримку та краще зрозуміти одне одного. А також відвідувати інтерактивні заняття з англійської мови.
Полтавщина
Пропонуємо ознайомитись із таким списком від Гребінківської громади, з яким юні учасники успішно впоралися:
Навчилися критично оцінювати інформацію та розрізняти фейки на заняттях з медіаграмотності;
Випробували свої сили у фрізбі;
Учні початкової школи надолужили прогалини в знаннях за допомогою інтерактивних занять;
Попрацювати з психологом: під час гри "Скажи мені..." учасники мали змогу поділитися своїми думками та почуттями, отримати підтримку та краще зрозуміти себе;
Переглянути та обговорити цікавий фільм у кіноклубі.
Пришибська громада. Під час відкриття KOLO Clubs тут відбувся показовий виступ команди ліцею з черлідингу. Також діти разом працювали над створенням панно “Віночок ідей”. А ще відкрилась виставка-презентація дитячих малюнків.

Впевнені, що далі наші KOLO Clubs будуть набирати обертів в унісон із тим, як розквітає все довкола!
Нагадаємо, що проєкт «Багаторічна програма стійкості» ГО DOCCU реалізовує за фінансової підтримки Education Cannot Wait у рамках співпраці з міжнародною неурядовою організацією Finn Church Aid Ukraine.
Пов'язані пости
Дивитися всіГромадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (ГО «ДОККУ») в межах напряму “Підтримка реформи професійної...