Розпочалися навчання педагогічних працівників закладів освіти «Безпека в укриттях»
- nsydorenko0
- 2 дні тому
- Читати 1 хв
Оновлено: 16 хвилин тому
Бути не лише учителем, а й, у разі потреби, психологом або ж навіть рятувальником. Такі реалії освітнього процесу в сучасній Україні.
У межах проєкту «Багаторічна програма стійкості», що реалізовує ГО DOCCU, розпочалися навчання педагогічних працівників закладів освіти «Безпека в укриттях», а саме тренінги з надання домедичної допомоги дітям та підліткам.
Його вже пройшли понад 200 освітян із Дніпропетровщини (Солонянська територіальна громада та Новоолександрівська територіальна громада) та ще 60 - з Одещини (Бессарабська територіальна громада).
На 8-годинних групових заняттях учасники розглядали:
- Юридичний аспект надання домедичної допомоги;
- Виявлення та надання допомоги при критичній кровотечі;
- Відкриття дихальних шляхів, перевірка дихання, перевірка ротової порожнини;
- Серцево-легенева реанімація для дорослих/ підлітків та дітей;
- Ідентифікація та допомога при пневмотораксі;
- Інші травми та невідкладні стани (анафілактичний шок, травми голови, очей, гіпотермія та перегрівання, опіки, ураження електрострумом та огляд дитини в цивільних умовах).
Звісно, педагоги не просто вивчали матеріал, а й відпрацьовували уміння правильно та швидко оглядати постраждалих, накладати турнікет та пов’язку, здійснювати серцево-легеневу реанімацію та багато іншого.
Заняття проводили фахівці своєї справи - сертифіковані інструктори з тактичної медицини та домедичної допомоги Української Школи Порятунку.
Усе для того, аби наші педагоги були готові надати допомогу, а KOLO Clubs - безпечними у всіх напрямках.
Нагадаємо, що проєкт «Багаторічна програма стійкості» реалізовує ГО DOCCU в межах програми Education Cannot Wait у співпраці з міжнародною неурядовою організацією Finn Church Aid Ukraine.
Для перегляду фотогалереї — натисніть на фото