Представники Проєкту DECIDE відвідали громади-партнери у Полтавській області

Представники Проєкту DECIDE відвідали громади-партнери у Полтавській області: Решетилівську ТГ, Мачухівську ТГ, Терешківську ТГ. Також завітали до шкіл вищевказаних громад.

У межах робочого візиту відбулася зустріч із керівництвом громад та профільними спеціалістами.

Під час зустрічі обговорили досвід організації літніх активностей у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні» та її зимову версію. Дізналися від партнерів і про реалізацію проєктів, які перемогли в ініціативі «Громадський бюджет на дитячі мрії». Повний список проєктів-переможців є на сайті: https://kidsprojects.decide.in.ua/winners/

Під час візитів до місцевих закладів, де впроваджується курс за вибором «Навчаємось жити в громаді», ділилися досвідом, після чого обговорили майбутні ініціативи. Його розробили експерти Проєкту DECIDE для учнів 8(9) класів.

За результатами зустрічі обговорили основні напрями подальшої співпраці. Це і розробка стратегій розвитку громади та освіти, і робота піклувальних рад закладів освіти, і міжмуніципальна співпраця.

Окрім того, поспілкувалися про ініціативи Проєкту DECIDE, в яких беруть активну участь громади-партнери:
– впровадження КЗВ «Навчаємось жити в громаді»;
– реалізація проєктів-переможців ініціативи «Громадський бюджет на дитячі мрії»;
– організація активностей для дітей громади в межах DECIDE Winter Clubs «Ми вдома – в Україні».

Команда Проєкту DECIDE поділилися планами на 2023 рік, після чого обговорили конкретні кроки з представниками громад-партнерів.

Переглянути більше новин