Тендер з організації та супроводу реалізації шкільних громадських проєктів у громадах партнерах проєкту DECIDE

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (далі – Проєкт) проводить тендер серед постачальників послуг з організації та супроводу реалізації шкільних громадських проєктів у громадах партнерах проєкту DECIDE у територіальних громадах-партнерах Проєкту Івано-Франківської, Полтавської, Одеської та Чернігівської областей.

Зміст тендерної пропозиції:
Для 12 територіальних громад Івано-Франківської, Одеської та Полтавської областей
✔ Супровід здійснення закупівель товарів та послуг для реалізації проєктів-переможців у територіальних громадах-партнерах Проєкту DECIDE;
✔ Програмний супровід завершення етапу реалізації 96 громадських проєктів для шкільних команд громад-партнерів та 24 проєктів КЗВ “Навчаємося жити в громаді” проєкту DECIDE;
✔ Супровід діяльності відділів освіти 12-ти громад-партнерів з організації функціонування Робочих груп з реалізації кожного з проєктів-переможців – телефонні та онлайн-консультації, методична допомога.

Для 4 територіальних громад Чернігівської області:
✔ Розробка Положення та додаткових нормативно правових документів по впровадженню шкільного громадського бюджету;
✔ Організація і проведення 6 (шести) офлайн тренінгів з розробки громадських проєктів для шкільних команд у 4 громадах-партнерах Проєкту;
✔ Організація і проведення 6 (шести) Хакатонів із написання проєктів у 4 громадах-партнерах Проєкту;
✔ Підготовка інформаційних продуктів щодо розробки/популяризації шкільних громадських проєктів (брошури, плакати, буклети, флаєри);
✔ Організація і проведення 4 онлайн семінарів «Голосування за громадські проєкти від А до Я” у 4 громадах-партнерах Проєкту;
✔ Проведення 4 засідань координаційних рад щодо визначення проєктів-переможців.

Терміни надання послуг:
1. Організація і проведення 6 (шести) офлайн тренінгів з розробки громадських проєктів для шкільних команд у 4 громадах-партнерах Проєкту – 5 місяців (лютий – квітень 2023 року р.).
2. Організація і проведення 6 (шести) Хакатонів із написання проєктів у 4 громадах-партнерах Проєкту – 5 місяців (лютий – квітень 2023 року р.).
3. Програмний супровід реалізації громадських проєктів для шкільних команд громад-партнерів проєкту DECIDE:
– для 12 територіальних громад Івано-Франківської, Одеської та Полтавської областей 5 місяців (лютий – травень 2023 року р.).
– для 4 територіальних громад Чернігівської області – 11 місяців (лютий – грудунь 2023 року).
4. Підготовка інформаційних продуктів щодо розробки/популяризації шкільних громадських проєктів – 2 місяці (травень – червень 2023 р.).

Тендер проводиться з 03 по 22 лютого 2023 року, до 18:00 за Київським часом.

Вимоги до кількісних характеристик об’єму робіт:
✔ Виконавець має надати Замовнику технічне завдання та поетапний календарний план проведення тренінгів та заходів з розробки громадських проєктів командами від закладів освіти територіальних громад-партнерів Проєкту Івано-Франківської, Полтавської, Одеської та Чернігівської областей.
✔ Виконавець має організовувати очне проведення 6 (шести) тренінгів та 6 (шести) одноденних Хакатонів на 60 учасників кожен із написання проєктів для команд від закладів освіти територіальних громад-партнерів Проєкту.
✔ Супровід реалізації проєктів протягом 11 місяців;
✔ Здійснення закупівель для реалізації проєктів-переможців;
✔ Виконавець має подати звіт про надані послуги.

Основні вимоги для Учасників:
✔ Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб–підприємців та громадських формувань.
✔ Витяг з реєстру платників єдиного податку або рішення про включення підприємств, установ, організацій до Реєстру неприбуткових установ.
✔ Відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
✔ Оригінал довідки про те, що учасник не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрита процедура ліквідації або оригінал листа з підписом керівника організації.
✔ Довідка про відкриття рахунків в банку.
✔ Свідоцтво платника ПДВ (якщо учасник платник ПДВ).
✔ Цінова пропозиція з обов’язковим зазначенням умов оплати, вартості розробки та впровадження кожного етапу та проєкту в цілому. Цінова пропозиція має включати усі представницькі витрати.
✔ Технічне завдання та контакти відповідальної особи яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

Тендерна пропозиція подається українською мовою (за додатковою вимогою – англійською мовою).

Критерії оцінки тендерних пропозицій:
✔ ціна тендерної пропозиції;
✔ фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника (досвід, кількість проведених заходів, рекомендації);
✔ Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції та аплікаційну форму учасника процедури закупівлі (завантажити форму) просимо надсилати на скриньку tenderdoccu@gmail.com. Тема листа: «Тендерна з організації та супроводу реалізації шкільних громадських проєктів у громадах-партнерах проєкту DECIDE».

У випадку, якщо учасники тендеру хочуть отримати додаткові роз’яснення щодо конкурсу, письмові запитання необхідно надіслати на адресу електронної пошти tenderdoccu@gmail.com з поміткою «Запитання щодо тендеру».

Перевага надається компаніям, що працюють у Івано-Франківській, Полтавській, Одеській та Чернігівській областях.

Зверніть увагу:
✔ Подані на тендер матеріали не повертають і не редагують.
✔ Про результати тендеру буде повідомлено електронною поштою.
✔ Причини відмови тендерної пропозицій не повідомляються.
✔ Проєкт DECIDE є проєктом міжнародної технічної допомоги. Кошти, які виділяються в рамках проєкту Постачальнику послуг, звільнені від сплати ПДВ.

Переглянути більше новин