Тренінг для науково-педагогічних працівників закладів післядипломної педагогічної освіти «Стаємо сильнішими разом»

28 науково-педагогічних працівників закладів післядипломної педагогічної освіти (ЗППО) регіонів-партнерів швейцарсько-українського проєкту DECIDE (КЗВО “Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради”, Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти) підвищили свою кваліфікацію з методики використання ресурсів освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни.

За результатами навчання учасники розроблять програми з ОДГ/ОПЛ з фокусом на інтеграцію дітей, які опинилися в умовах війни для впровадження в ЗППО.

Під час тренінгу педагоги на прикладах вправ з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ):
– поглибили обізнаність у сфері освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини;
– розвинули розуміння ключових аспектів розвитку взаємодії в дитячих спільнотах задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни;
– ознайомилися з можливостями використання ресурсів ОДГ/ОПЛ у роботі з дитячими спільнотами задля розвитку дружньої взаємодії;
– сформували навички, необхідні для здійснення навчання педагогічних працівників з використання ресурсів ОДГ/ОПЛ щодо розвитку дружньої взаємодії в дитячих спільнотах задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни;
– удосконалили загальні (громадянська, соціальна) і професійні (методична, інформаційно-цифрова, психологічна, організаційна, рефлексивна, здатність до навчання впродовж життя) компетентності.

За результатами тренінгу учасники отримали сертифікати.

Навчальна програма методичного тренінгу для науково-педагогічних працівників закладів післядипломної педагогічної освіти «Стаємо сильнішими разом»

Реєстр виданих сертифікатів

Зразок сертифікату

Переглянути більше новин