Учителі зарубіжної літератури Львівщини стали учасниками тренінгу з розвитку освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини


07 червня 2017 року слухачі курсів підвищення кваліфікації – учителі зарубіжної літератури стали учасниками тренінгу з розвитку ОДГ/ОПЛ в рамках соціогуманітарного модуля «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».

Тренери доцент кафедри гуманітарної освіти Богосвятська Анна-Марія та старший викладач кафедри гуманітарної освіти Ковальова Людмила – ознайомили вчителів з проектом DOCCU та основними методиками викладання демократії та прав людини.

Під час тренінгу учасники зосередились на відпрацюванні навичок демократичного стилю спілкування у формі інтерактивних вправ:  «Державна символіка», «Всі рівні – всі різні» та «Світове кафе», а також під час  вправ-енергізаторів («Карета», «Веселковий тонік» та ін.), проблемних дискусій.

Під час рефлексії та самооцінювання вчителі підкреслили, що отримали цінний досвід, знання і вміння, які зможуть використовувати в школі на своїх уроках.