Вакансія: аналітик з питань стратегічного планування у сфері освіти

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» у рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE), що спрямований на децентралізацію управління освітою та має сприяти рівному доступу до якісної освіти, оголошує вакансію аналітика з питань стратегічного планування у сфері освіти, який/ка долучиться до команди розробників стратегій розвитку освіти в регіонах-партнерах Проєкту DECIDE. Ознайомитися з Вимогами до посади можна тут.

Для участі в конкурсі просимо заповнити аплікаційну форму (завантажити форму).

Якщо Ви зацікавились вакансією та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 17 червня 2021 року (включно) надіслати документи на адресу електронної пошти: jobindoccu@gmail.com (в темі листа зазначте: «Вакансія: Аналітик з питань стратегічного планування у сфері освіти»).

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом місяця після кінцевої дати подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).

Кандидату/ці, який/яка успішно пройде відбір буде запропоновано строковий контракт.

Про Проєкт DECIDE

Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації.

DECIDE сприятиме посиленню потенціалу територіальних громад (ТГ) у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; вдосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.

Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.

Окрім того, Проєкт DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управління знаннями.

Проєкт DECIDE реалізується у 16 громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Його перша фаза триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.

Переглянути більше новин