Вчителі англійської мови Київщини ознайомились з основами освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини


У процесі проведення курсів підвищення фахової  кваліфікації вчителів англійської мови з проблеми «Особливості  організації поглибленого вивчення англійської мови у спеціалізованих  навчальних закладах та профільних класах» 6 грудня на базі «Академії неперервної освіти» м. Біла Церква 14 учителів пройшли навчання за 6-годинним модулем в межах реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

У ході проведення семінару-тренінгу тренер проекту DOCCU Ярослава Кушнір ознайомила учасників з метою впровадження  громадянської освіти та важливістю підтримки розвитку громадянського суспільства через поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні у процесі цільового навчання вчителів закладів загальної середньої освіти. У ході навчання розглядались теми демократичної культури, демократичного врядування в навчальному закладі, формування громадянських компетентностей учнів та вчителів, а також розвитку учнівського самоврядування. Дискусію серед учасників семінару-тренінгу викликала тема взаємодії влади та громади у підтримці школи. Також увага спрямовувалась на реалізацію змістової лінії «Громадянська відповідальність» та її  навчально-методичне забезпечення в процесі навчання англійської мови. По завершенню навчання учасники дійшли висновків щодо важливості встановлення співпраці між школою, владою та громадою.