Відбулося перше засідання робочої групи з написання Стратегії розвитку освіти Галицької громади

30 серпня в Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла відбулося перше засідання робочої групи з написання Стратегії розвитку освіти Галицької громади.

Щоб врахувати побажання всіх, дотичних до розвитку освіти в громаді, до робочої групи запрошено представників виконкому міської ради, відділу освіти, батьківських комітетів, органів учнівського самоврядування, керівників закладів освіти, депутатів та підприємців.

Підтримку в розробці Стратегії надає Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» – DECIDE.

На засіданні експерт зі стратегічного планування Проєкту DECIDE Марія Баран презентувала методологію формування Стратегії розвитку освіти.

Учасники засідання обговорили питання актуальності розробки Стратегії, визначилися з термінами щодо виконання визначених завдань, серед яких: затвердження комунікаційного плану, проведення опитування, формування освітнього профілю громади, визначення сильних та слабких сторін функціонування освіти в громаді та ін.

Освітяни, учні та батьки матимуть змогу проаналізувати сильні сторони системи освіти громади, згенерувати ідеї та рішення, обрати проєкти для реалізації та втілення у життя.

Переглянути більше новин