News

...

Recent resources

DOCCU in Facebook

Фотозвіт наради регіональних координаторів швейцарсько-українського проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU”. ... See MoreSee Less

View on Facebook

У Києві пройшла нарада регіональних координаторів швейцарсько-українського проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU”.
Під час заходу регіональні координатори нових пілотних регіонів обговорили стратегії подальшої реалізації завдань проекту з розвитку громадянського суспільства.
У ході дискусії було визначено пріоритетні напрями та перспективи впровадження освіти для демократії та прав людини в Україні. Міцним підґрунтям для впровадження проекту в нових партнерських регіонах став багаторічний успішний досвід Одеськ ої та Київської областей.
У ході засідання регіональні координатори окреслили плани реалізації проекту у 2017-2018 роках.
Впродовж наступних років за професійними курсами та модулями з розвитку громадянських компетентностей, які будуть включені в навчальні програми інститутів, матимуть змогу підвищувати кваліфікацію всі категорії педагогічних працівників і керівники освіти нових регіонів-партнерів проекту.
... See MoreSee Less

View on Facebook

«Ідентичність. Я у своїй громаді». Працюємо з посібниками Ради Європи з ОДГ/ОПЛ. Усатівський НВК «школа-гімназія» ім. П.Д.Вернидуба, 6-В ... See MoreSee Less

View on Facebook
 

Popular tags