News

...

Recent resources

DOCCU in Facebook

Навчатися і жити в умовах демократії. Під таким гаслом розпочали навчання у формі тренінгу заступники директорів шкіл з виховної роботи. Ніхто сьогодні не заперечує цінності демократії. Але на ділі українська школа ще значною мірою залишається адміністративно-бюрократичним з жорсткою централізацією, відсутністю шкільної автономії, в рамках суб'єкт-об'єктних відносин між учасниками освітнього процесу.
Учасникам тренінгу були запропоновані сучасні методики ефективного діалогу, алгоритм змін у ключових напрямках шкільного життя, інструментарій для аналізу стану виховної роботи з метою виходу на громадянські компетентності.
Цей тренінг мав свою особливість. До заступників директорів шкіл приєдналися керівники ПТНЗ. Це сталося з ініціативи заступника директора департаменту освіти Демури Антона Львовича та директора НМЦ профтехосвіти Василиненка Віктора Михайловича. Працівники профтехосвіти переконані: немає іншого способу навчити молоде покоління демократії як організувати життя навчального закладу на принципах демократичного врядування і перш за все самоврядування.
Сподіваємось, що здобуті навики допоможуть учасникам ефективно налаштувати життя педагогічного та учнівського колективу в такий спосіб, щоб у постійному діалозі і співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу відбувався рух вперед,до кращих зразків демократичного життя.
... See MoreSee Less

View on Facebook
 

Popular tags